Interes za frajer

Data publikacji: 18.10.2023 r.

18 listopada zapraszamy do Domu Kultury "Śnieżka" na spektakl "Interes za frajer" w wykonaniu strzyżowskiego Teatru "Prima Aprilis".

Strzyżowski Teatr "Prima Aprilis" działa od jesieni 2008 roku przy Domu Kultury "Sokół". Pomysłodawczynią jego utworzenia była pani Jadwiga Skowron- ówczesny dyrektor strzyżowskiej placówki, której celem było wskrzeszenie dawnych tradycji działającego w DK w latach osiemdziesiątych Teatru Dramatycznego. "Prima Aprilis" skupia ludzi w różnym wieku, których połączyła wielka pasja i miłość do teatru. W okresie swojej dotychczasowej działalności.

"Interes za Frajer", komedia, farsa, premiera odbyła się 27.11.2022r. W Domu Kultury "Sokół" w Strzyżowie.

Opis spektaklu:
W luksusowym apartamencie w Londynie. Biznesmeni zamierzają sprzedać upadającą firmę transportową dwóm przedsiebiorcom z Niemiec i Szwecji. Na życzenie zostają zaproszone dwie panie z agencji towarzyskiej. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie żony biznesmenów, które pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie. Dochodzi do serii nieprzewidzianych scen i zabawnych  zdarzeń.

obsada:
Anna Fąfara- Iskra
Barbara Bober
Zbigniew Adamczyk
Dariusz Jodłowski
Rafał Krochmal
Gniewomir Skrzysiński
Gabriela Galej-Mularz
Renata Turoń

reżyseria: Robert Chodur
suflerzy: Aleksandra Korabiowska, Ewa Janczy
scenografia: Anna Krok, Maciek Ruszała