Festiwal Jesiennych Kolorów

Data publikacji: 10.10.2023 r.

Jaki jest Twój ulubiony odcień jesieni? Wybierz go i stań się nim podczas Festiwalu Jesiennych Kolorów dla Dzieci z Polski i Ukrainy. Najbarwniejsza z zabaw odbędzie się już w najbliższą sobotę, 14 października 2023 r. na rynku miejskim w Dębicy. Zaczynamy kolorować o godz. 15.00

Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci i Rodziców do wspólnej zabawy pod gołym niebem. Najpiękniejszą i najbardziej kolorową z pór roku przywitamy wspaniałą zabawą i animacjami, dynamicznym tańcem oraz głośnym śpiewem. Festiwalową magię spotęgują pudry we wszystkich
kolorach tęczy. O doskonały nastrój zadbają Kinder Sid i Animatorka Madzia. Jedyny deszcz, na jaki się zgadzamy to deszcz mydlanych baniek, a słodka eksplozja, czyli cukierkowa bomba, wywoła uśmiech na każdej buzi. Dzieci już teraz mogą szykować się na dmuchańcowe szaleństwo oraz malowanie buziek. Rodziców i Dzieci zapraszamy do udziału w Jesiennych Warsztatach Plastycznych pt. „Czas na las!”, podczas których będziemy tworzyć zaskakujące prace ze skarbów natury. Nie może Cię zabraknąć!

Na Festiwal Jesiennych Kolorów zaprasza Miasto Dębica, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. Za pomoc dziękujemy  naszym dobrym duchom z Fundacji Świętego Mikołaja. Serdecznie dziękujemy!

festiwal kolorów