Alicja z pierwszą nagrodą!

Data publikacji: 22.11.2023 r.

Alicja Wojnarowska otrzymała I nagrodę aktorską podczas 40. Ogólnopolskich Konfrontacji Teatrów Młodzieżowych Centrum 2023, które odbyły się w dniach 17-18 listopada w Łodzi.

Jury w składzie: Konrad Dworakowski (reżyser, aktor, scenograf), Milena Lisiecka (aktorka, lektorka), Jadwiga Sącińska (pedagog, animator kultury, specjalistka w zakresie sztuki żywego słowa) doceniło monodram „cudawianki" przyznając także wyróżnienie instruktorskie Dominice Migoń-Madurze.

Monodram „cudawianki" to czwarty monodram młodej podopiecznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy. Powstał on na bazie pieśni ludowych, przygotowaniem wokalnym zajęła się Magdalena Białorucka-Ogorzelec, a piękny kostium stworzyła Beata Śliwa.

Serdecznie gratulujemy osiągniętych sukcesów!