Alicja z kolejnym sukcesem

Data publikacji: 07.05.2024 r.

Alicja Wojnarowska została wyróżniona na 23. Festiwalu ewidentnych Talentów Aktorskich we Wrocławiu.

27 kwietnia w Centrum Kultury Agora zaprezentowało się 13 najlepszych monodramów z całej Polski zakwalifikowanych do II etapu festiwalu. Zarówno studentów i absolwentów szkół teatralnych, jak i młodych amatorów. Wśród nich Alicja zaprezentowała monodram „cudawianki" w reżyserii Dominiki Migoń-Madury.

Spektaklom czujnie przyglądało się jury w składzie: Krzysztof Dracz (aktor, reżyser, scenarzysta, wykładowca AST we Wrocławiu), Magdalena Drab (aktorka, dramatopisarka, reżyserka, wykładowczyni AST we Wrocławiu) oraz Tomasz Schimscheiner (aktor, wykładowca Wydziału Aktorskiego Krakowskiej Akademii).

Serdecznie gratulujemy!