Spięty - koncert z nową płytą!

Data publikacji: 26.04.2024 r.

Hubert "Spięty" Dobaczewski z grupy Lao Che wystąpi 21 listopada na scenie Domu Kultury "Mors".

Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej "Heartcore", trzeci solowy album Huberta "Spiętego" Dobaczewskiego, gitarzysty, wokalisty i autora tekstów znanego z wieloletnich występów z zespołem Lao Che.

Po płytach "Antyszanty" i "Black Mental" Spięty po raz kolejny wyznaczył sobie nowy muzyczny i tekstowy kierunek, który może zaskoczyć swoją intymnością niejednego słuchacza.

Premiera nowej płyty miała miejsce 20 października 2023 roku.

Artysta koncertuje w składzie:
Spięty - wokal, gitara
Bartek Kapsa - perkusja, sampler
Mikołaj Zieliński - bas, klawisze
Patryk Kraśniewski - klawisze

21.11.2024 | 19:00
Dom Kultury Mors

Bilety: w przedsprzedaży do 31 sierpnia w cenie 89 zł - I połowa sali / 79 zł - II połowa sali, od 1 września 99 zł - I połowa sali / 89 zł - II połowa sali, do nabycia w DK Mors oraz na bilety.mokdebica.pl

spiety