XXV Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Pajace

Data publikacji: 07.03.2023 r.

Serdecznie zapraszamy grupy teatralne z terenu województwa podkarpackiego do udziału w 25. edycji Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Pajace", który odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2023 r. w Domu Kultury "Śnieżka".

W przeglądzie uczestniczyć mogą zespoły z terenu województwa podkarpackiego, ze szkół, placówek kultury, świetlic, bibliotek, prezentujące dowolna formę teatralną (niedopuszczalna jest forma kabaretowa) w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie czytelnie wypełnionej karty zgłoszenia oraz nagrania spektaklu (nagranie na płycie, bądź link do nagrania zamieszczonego na platformie YouTube, Dropbox, Wetransfer, bądź dysku Google) w nieprzekraczalnym terminie do 28 marca br. pocztą tradycyjną lub elektroniczną (Dom Kultury "Śnieżka", ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica, e-mail: konkursy@mokdebica.pl).

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z RODO.