Nazywano ją mamą

03.04.2024 r.

14 kwietnia zapraszamy na spektakl "Nazywano ją mamą", który na scenie Domu Kultury "Śnieżka" wystawi Scena Propozycji Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Wesołego Alleluja!

27.03.2024 r.

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, miłości i nadziei na lepszy czas życzą dyrektor i pracownicy MOK

Pięć dni z teatrem

27.03.2024 r.

Cykl imprez artystycznych przygotowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru przez Miejski Ośrodek Kultury trwał w tym roku aż pięć dni.

Alicja z Grand Prix!

26.03.2024 r.

Alicja Wojnarowska otrzymała Grand Prix 52. Strzeleckich Spotkań Amatorskich Teatrów Lalek i Aktora za monodram "Oddech".

Kasia i Tymek nagrodzeni

26.03.2024 r.

20 marca w Powiatowym Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach odbył się Finał IX Edycji Wojewódzkiego Turnieju Poezji i Prozy "Zawsze wierni".

Moore Plays Moore

22.03.2024 r.

20 kwietnia zapraszamy do Domu Kultury "Mors" na koncert grupy Moore Plays Moore ze specjalnym udziałem syna słynnego gitarzysty – Jacka Moore'a.

Nasze placówki