Czerwone Gitary

11.10.2023 r.

Legenda polskiej muzyki rozrywkowej - zespół Czerwone Gitary wystąpi 18 grudnia w Domu Kultury "Mors".

Prolog "Dębickich Korzeni"

11.10.2023 r.

Wyjątkowym koncertem kameralnym Miasto Dębica zainauguruje II Międzynarodowy Festiwal "Dębickie Korzenie" – Krzysztof Penderecki in Memoriam.

8. Konkurs Recytatorski Polskiej Literatury Patriotycznej

10.10.2023 r.

Zapraszamy do udziału w 8. Konkursie Recytatorskim Polskiej Literatury Patriotycznej, który odbędzie się 8 listopada w Domu Kultury "Śnieżka".

Julia Sikora z pierwszą nagrodą!

10.10.2023 r.

Aleksandra Mielecka, Julia Sikora i Emilia Węgrzyn reprezentowały Miejski Ośrodek Kultury w XIII OKR im. Romana Brandstaettera w Trzciance.

Festiwal Jesiennych Kolorów

10.10.2023 r.

Jaki jest Twój ulubiony odcień jesieni? Wybierz go i stań się nim podczas Festiwalu Jesiennych Kolorów dla Dzieci z Polski i Ukrainy.

Jubileusz Igloopolan

09.10.2023 r.

Zespół Pieśni i Tańca "Igloopolanie" wystąpił dwukrotnie na scenie Domu Kultury "Mors" w jubileuszowym koncercie podsumowującym 45 lat działaności.

Nasze placówki