"Ożenek" trzykrotnie na scenie

Data publikacji: 06.03.2023 r.

Teatr Kurtyna działający w Miejskim Ośrodku Kultury wystawił na scenie Domu Kultury Śnieżka komedię Mikołaja Gogola pt. "Ożenek", w przekładzie Juliana Tuwima.

Kolejne przedstawienie grupy miłośników i amatorów teatru wyreżyserowane przez Roberta Chodura, aktora Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, spotkało się z ciepłym przyjęciem publiczności. "Ożenek" wystawiony był już trzykrotnie i za każdym razem zgromadził komplet widzów.

W spektaklu wystąpili: Agata Dziedzic, Maria Socha, Wiktoria Skowron, Elżbieta Zymróz-Bodziany, Barbara Żubrowska, Jan Borek, Jarosław Markiewicz, Jan Moskal, Piotr Moskal, Wiesław Przybysz, Marcin Waniewski. Inspicjentka i asystentka reżysera - Dominika Migoń-Madura. Multimedia - Bartosz Piechota. Nagłośnienie i oświetlenie - Krzysztof Czernia.

Spektakl zostanie wystawiony ponownie 13 kwietnia, o godz. 18.00, na scenie DK Śnieżka. Bilety w cenie: 35 zł, 25 zł – ulg. można nabyć w kasie DK Śnieżka oraz na bilety.mokdebica.pl.

fot. Łukasz Pas