Nasze monodramistki wyróżnione

Data publikacji: 01.03.2023 r.

Alicja Wojnarowska i Wiktoria Skowron zostały wyróżnione podczas 17. Festiwalu Teatrów Niewielkich w Lublinie.

W dniach 25-27 lutego w Centrum Spotkania Kultur odbył się ogólnopolski festiwal teatralny do którego zakwalifikowano 10 propozycji artystycznych z różnych stron naszego kraju - zarówno aktorów zawodowych jak i amatorów, w wieku od 16-70 lat. Alicja Wojnarowska zaprezentowała spektakl "Oddech", Wiktoria Skowron monodram "Odbicie". Za reżyserię obu spektakli odpowiada Dominika Migoń-Madura.

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantkom osiągniętych sukcesów!