Zgodnie z decyzją Rządu RP rozpoczynamy projekcje w Kinie Kosmos już w najbliższą sobotę - 6 czerwca. Informujemy, że będą obowiązywać szczególne zasady sanitarne, m.in.: ograniczona ilość widzów (co drugie miejsce w co drugim rzędzie), dezynfekcja rąk, noszenie maseczek, zakaz spożywania napojów i innych produktów spożywczych. Niebawem poinformujemy o wszystkich szczegółach ograniczeń, a już dziś prezentujemy czerwcowe propozycje filmowe.

Czytaj więcej...

Mając na uwadze bezpieczeństwo zarówno mieszkańców, jak i pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy, pragniemy poinformować, że placówki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy są zamknięte dla osób z zewnątrz do odwołania. Zwrot biletów zakupionych na odwołane imprezy artystyczne będzie możliwy po wznowieniu działalności MOK w Dębicy.

Czytaj więcej...

W związku z wprowadzeniem na terenie Gminy Miasta Dębica prewencyjnych zasad związanych ze stwierdzonymi przypadkami koronawirusa SARS-CoV-2 (COVID-19) na terenie Rzeczpospolitej Polskiej odwołujemy na czas nieokreślony wszystkie wydarzenia kulturalne, seanse filmowe, przeglądy i zajęcia artystyczne odbywające się placówkach w Miejskiego Ośrodka Kultury.

Czytaj więcej...

10 marca zapraszamy do Kina Kosmos na pokaz "Bożego ciała", obsypanego nagrodami filmu Jana Komasy, który pokażemy w ramach Wtorku z Dobrym Kinem. W nowym filmowym cyklu prezentować będziemy tytuły nagradzane, nominowane, ambitne i artystyczne, ze szczególnym uwzględnieniem kina polskiego i europejskiego. Pokazy zastąpią spotkania Dębickiego Klubu Filmowego i odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 18.00.

Czytaj więcej...