Niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... Kłamstwa. Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu „Kłamstwo”!

Czytaj więcej...

Tuż po krótkiej przerwie technicznej (16-27 lipca) zapraszamy na kolejne wakacyjne seanse w Kinie "Kosmos": "Jurassic World: Upadłe królestwo", "Wyszczekani", "Sicario 2: Soldado", "Iniemamocni 2", "Berek", "Ant-Man i Osa", "Mamma Mia: Here We Go Again!"

Czytaj więcej...

Włoski tenor Francesco Malapena i Lydian Nadhaswaram - dziecięcy geniusz muzyczny z Indii będą gwiazdami Koncertu Galowego Jubileuszowych XX Dni Sztuki. W programie zatytułowanym „Europejska Noc” zabrzmią przeboje i standardy muzyki rozrywkowej w nowych symfonicznych aranżacjach.

Czytaj więcej...

W miłej atmosferze, wypełnionej monologami, zabawnymi anegdotami, piosenkami i ariami, upłynęło spotkanie z Krzysztofem Materną i Wiktorem Zborowskim. Aktorzy wystąpili na scenie Domu Kultury i Kina „Kosmos”, gdzie zostali entuzjastycznie przyjęci przez publiczność.

Czytaj więcej...

„Jaskiniowcy” to zdecydowanie najbardziej wyczekiwana, tajemnicza i z całą pewnością najśmieszniejsza superprodukcja teatralna  w 2018 roku. Najnowszy spektakl Teatru Rębacz, autorstwa i reżyserii Marka Rębacza - autora takich hitów jak „Atrakcyjny pozna panią”, „Dwie morgi utrapienia” oraz „Basia sama w domu”.

Czytaj więcej...