Galeria Bezdomna to inicjatywa fotografików Tomasza Sikory i Andrzeja Świetlika, jej celem jest umożliwienie prezentacji swojej twórczości zarówno przez artystów amatorów, jak i profesjonalistów. 8 sierpnia Galeria zawita do Dębicy, o godz.18.00, w piwnicach Domu Kultury i Kina Kosmos zostanie otwarta wystawa Dębickiego Koła Fotograficznego RAW. Chętni do zaprezentowania swojej twórczości proszeni są o przesyłanie zgłoszeń do 31 lipca.

Galeria Bezdomna to pomysł na prezentację prac, nie tylko fotograficznych, w pustostanach, pomieszczeniach przeznaczonych do remontu, piwnicach, halach. Organizatorzy nie będą narzucać tematów i formy prezentacji. Każdy z twórców w dniu prezentacji sam znajduje sobie w pomieszczeniu interesującą go przestrzeń, sam instaluje swoje prace również zaprasza gości i organizuje wernisażowy poczęstunek. Poza fotografiami można prezentować wszelkie odmiany sztuki – rzeźba, malarstwo, taniec itp.

Chętnych do wystawienia swoich prac prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 31 lipca br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko (mile widziany pseudonim), rodzaj prezentacji (fotografia, rzeźba itd.), dane kontaktowe.

Więcej informacji: