Już po raz 11. odbył się popis uczestników zajęć Vocal Studio prowadzonego przez Katarzynę Godzisz-Antonik. Koncert odbył się w Domu Kultury i Kinie „Kosmos” Miejskiego Ośrodka Kultury. Wraz z Vocal Studio i Towarzystwem Przyjaźni i Współpracy Polsko-Belgijskiej Dębica-Puurs „Serce za serce” MOK był współorganizatorem tego muzycznego spotkania.. Wszystkim wokalistom towarzyszył zespół Muffin.

 

 

Prowadząca Vocal Studio, jego założycielka Katarzyna Godzisz oraz Karolina Chmiel przez niemal cały czas pozostawały na scenie wspomagając swoich podopiecznych.

Po występach dzieci i młodzieży Vocal Studio swoje umiejętności zaprezentowali również instruktorzy szkoły: Karolina Chmiel, Justyna Sąsiadek oraz Katarzyna Godzisz. Zabrakło jedynie Katarzyny Lach.

Kilkadziesiąt minut dobrej, romantycznej muzyki pozwoliło licznie zgromadzonej publiczności przeżyć miły wieczór. Występy przyjmowane były bardzo ciepło, co nie może dziwić, gdyż na widowni nie brakowało rodzin i znajomych małych i trochę większych artystów.

 

GALERIA ZDJĘĆ
fot. Andrzej Janiec