Z przyjemnością informujemy, iż Maria Socha i Jakub Skupień otrzymali nominację do finału 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Marysia będzie reprezentować Podkarpacie w Słupsku, Kuba natomiast w Ostrołęce.

20 kwietnia w Centrum Kulturalnym w Przemyślu miały miejsce wojewódzkie eliminacje OKR w kategorii poezja śpiewana, wywiedzione ze słowa oraz turniej teatrów jednego aktora. Nasz ośrodek kultury pięknie zaprezentowały Maria Socha ze spektaklem „niemiło.ść” i Kinga Kania z monodramem „Sen miałam”. Decyzją jury Marysia otrzymała I nagrodę i tym samym nominacje do finałów, które odbędą się w Słupskim Ośrodku Kultury w dniach 1-3 czerwca.

26 kwietnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyły się eliminacje wojewódzkie OKR w kategorii recytacja. Wśród najlepszych recytatorów zaprezentowali się reprezentanci MOK w Dębicy: Aleksandra Występek, Stefan Świstak i Jakub Skupień. Kubie komisja konkursowa przyznała I miejsce równoznaczne z nominacją do ostrołęckiego finału w dniach 13-16 czerwca.

Wszystkim naszym podopiecznym serdecznie gratulujemy wytężonej pracy i wysokich wyników.