Dziecięcy Teatr „Fantazja” i Katarzyna Żołądź – reprezentanci Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy zostali laureatami eliminacji rejonowych Podkarpackiego Konkursu „Literatura i Dzieci” pod hasłem „Dzień bez komputera”.

Przegląd odbył się 21 listopada br. w sali widowiskowej Centrum Kultury w Ropczycach. Tym samym nasi podopieczni otrzymali nominację do prezentacji finałowych, które odbędą się 6 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Konkurs ten odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych (0-III, IV-VII), a trzech artystycznych – recytacja, piosenka i inscenizacja. Fantazja zmierzy się ze starszymi grupami z całego województwa ze swoją inscenizacją „Co z tego wyrośnie”, natomiast Kasia zaprezentuje się pośród innych recytatorów z fragmentem powieści Barbary Stenki pt. „Masło przygodowe”.