Nieoczekiwane zwroty akcji, wspaniałe aktorstwo i mnóstwo dobrej zabawy gwarantują twórcy przedstawienia „Śmiech wzbroniony”, na które zapraszamy 31 grudnia do Domu Kultury i Kina „Kosmos”. W szalonej komedii Miro Gavrana zobaczymy Joannę Romaniak, Dagmarę Noszczyk oraz reżysera spektaklu - Zbigniewa Stryja.

...To jest równanie z trzema niewiadomymi! Szalony trójkąt zależności... Ona, On i...Ona. Obraz rzeczywistości zmienia się jak w kalejdoskopie, romanse i namiętności w tym przedstawieniu to jak domek z kart... Kto odważy się wyjąć kartę z tej kruchej budowli?

Kto przerwie tę spiralę szalonych zdarzeń? Komedia Miro Gavrana to zaskakująca opowieść, pełna nagłych zwrotów akcji, spotkań na granicy zdrowego rozsądku i humoru...który czasem gorzko smakuje.

Śmiech wzbroniony?! Wolno się śmiać, nawet głośno, ale...na własne ryzyko.

Komedia „Śmiech wzbroniony” uhonorowana została nagrodą Marina Držića przyznawaną przez Chorwackie Ministerstwo Kultury. Premiera tej sztuki odbyła się w Zagrzebiu w 2004 roku. Przetłumaczona została na kilka języków m.in.: angielski, rosyjski, słowacki, francuski, czeski i polski.

 Tłumaczenie: Anna Tuszyńska

Reżyseria: Zbigniew Stryj

Scenografia i kostiumy: Grupa dekoratornia 93

Aranżacje: Bogdan Kisiel

Inspicjent/sufler: Edyta Bicz

 

 

Obsada:

Dagmara Noszczyk

Joanna Romaniak

Zbigniew Stryj

 „Śmiech wzbroniony”
31 grudnia 2017
godz.20.00
Dom Kultury i Kino „Kosmos” MOK


Bilety: do 15 grudnia – 50 zł, po 15 grudnia - 60 zł do nabycia w kasie DKiK „Kosmos” oraz na stronach internetowych: www.kosmos.mokdebica.pl, www.kupbilecik.pl.

W cenę biletu została wliczona lampka szampana, którą będziemy wznosić toast za pomyślność w nadchodzącym roku.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego wyjątkowego wieczoru razem nami!