4 grudnia zapraszamy do Domu Kultury i Kina „Kosmos” na spektakl „Dwie połówki pomarańczy” Igi Kownackiej, w reżyserii Marii Ciunelis. Przedstawienie przeznaczone jest wyłącznie dla widzów dorosłych, którym twórcy gwarantują dwie godziny śmiechu i dobrej zabawy.

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny - Alex, podającej się za córkę zmarłego.

Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku - wręcz odwrotnie.

A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki - dla wielkiej miłości zrobi się wszystko.

To nie jest grzeczne przedstawienie!

Autor: Iga Kownacka
Reżyseria: Maria Ciunelis

Obsada (wymiennie):
Jarosław Boberek / Jacek Rozenek,
Aneta Zając / Julia Kamińska / Urszula Dębska / Izabella Miko / Marta Chodorowska,
Ewa Złotowska / Grażyna Zielińska / Maria Ciunelis,
Cynthia Kaszyńska / Olga Borys / Maria Ciunelis,
Cynthia Kuźniak


4 grudnia 2017 r.
godz.18.00
DKiK Kosmos
ul. Lisa 3

Bilety: od 65 do 75 zł do nabycia na stronie: www.kupbilecik.pl